header-overlay
Hakkımızda

Hakkımızda

Yeşil Vadi Tarım olarak 2017 yılında, "Organik Tarım, Verimli Toprak, Sağlıklı Gelecek" ideali ile üretim faaliyetlerimize başlamış olup, Tekirdağ'daki tesisimizde, Katı Solucan Gübresi Üretimi, Sıvı Solucan Gübresi Üretimi, Solucan Yemi Hazırlama ve Fermente Etme Bölümleri ile Depolama dahil olmak üzere toplamda 4000m2 alan üzerinde fabrikasyon üretim yapıyoruz.

Aylık 50 ton katı solucan gübresi, yıllık 900.000 litre sıvı solucan gübresi üretim kapasitesine sahip tesisimizde, çalışma onay belgelerine, marka tescillerine, lisanlarına ve organik sertifikalarına sahip bir firma olarak üretimlerimize devam ediyoruz.

Yeşil Vadi Tarım olarak, üretimlerimizi, %100 organik ürün prensibinden vazgeçmeden ve katı üretim aşamasında solucanlara hiçbir katkı maddesi vermeden gerçekleştiriyor; sıvı üretiminde hiçbir kimyasal katkı, bağlayıcı veya çözücü kullanılmadan saf hali ile üretim yapıyoruz.

Her geçen gün artan talebe uygun olarak dizayn edilen üretim prosesimizde ve aylık 50 ton katı, 900.000 litre sıvı solucan gübresi sevkiyat kapasitesi ile yurt içi ve yurt dışı hedef pazarın tercihi haline gelen bir şirket olarak, bugün dünya genelinde 10’dan fazla ülkeye ürünlerimizi gönderiyor ve ihracat kapasitemizi her geçen gün artırıyoruz.

2023 yılında başlattığımız "Afrika İhracat Hamlesi" kapsamında başta Batı Afrika olmak üzere tüm Afrika'ya ihracat gerçekleştiriyoruz. Mali'de kurduğumuz depomuz ve merkez satış ofisimiz aracılığı ile Mali'den başta Gana, Burkina Faso, Fildişi Sahilleri, Nijer, ve Gine'de olmak üzere tüm Afrikalı çiftçilere ürünlerimizi ulaştırmaya; organik ve verimli tarım ideaimizi bereketli Afrika topraklarına tanıtmaya devam ediyoruz.

Yeşil Vadi Tarım olarak, tüm kaynakları yok olmaya yüz tutmuş, insanoğlunun artan talepleri karşısında çaresiz hale gelmiş dünyamızın korunabilmesi ve gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakabilme hedefiyle çalışıyor; sürdürülebilir tarım ve sağlıklı bir gelecek vizyonu ile üretmeye devam ediyoruz.

Yeşil Vadi Tarım: "Tarımın Geleceği"

Üretim

Tekirdağ'daki tesisimizde, tasarımları ve teknolojisi tarafımıza ait olan makinalarımız ile Katı Solucan Gübresi Üretimi, Sıvı Solucan Gübresi Üretimi, Solucan Yemi Hazırlama ve Fermente Etme Bölümleri ile Depolama dahil olmak üzere toplamda 4000m2 alan üzerinde fabrikasyon üretim yapmaktayız. Katı üretim aşamasında solucanlara verilmek üzere hiçbir katkı maddesi kullanmadan sadece hayvansal gübre ile sıvı üretiminde ise hiçbir kimyasal katkı, bağlayıcı veya çözücü kullanılmadan saf hali ile üretim yapıyor; aylık 50 ton katı solucan gübresi, yıllık 900.000 litre sıvı üretim kapasitesi ile üretim gerçekleştiriyoruz.

Üretim
Kalite Politikası

Kalite Politikası

  • Kalite Yönetim Sistemleri, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi ve Çevre Yönetim Sistemleri standartlarına uyuyoruz.
  • Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştiriyor ve müşteri memnuniyetini arttırmayı birincil prensip olarak görüyoruz.
  • Üretime dair riskleri önceden tespit ederek, çevreye verilmesi muhtemel zararları önlüyoruz.
  • Çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliğine önem veriyoruz.
  • Müşterilerimizin, bayilerimizin ve tedarikçilerimizin güven ve memnuniyetlerini hedefliyoruz.
  • Tarım sektöründeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ediyor, uluslararası standartlara uygun üretim gerçekleştiriyoruz.
  • Üretimlerimiz ve diğer faaliyetlerimiz süresince insan, hayvan ve çevre sağlığına gelebilecek olumsuz etkileri önlemek için gerekli her türlü korumayı sağlıyoruz.
  • İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tehlikeleri aynı hassasiyetle izler, bunları en aza
  • Atıkların, kalıntıların, kimyasalların bertaraf edilmesi için bilim çevreleri ile destek halinde çalışıyoruz.

Sertifikalar

Çalışma Onay BelgesiOrganik Ürün SertifikasıTescil BelgesiLisans BelgesiMüteşebbis Sertifikası Katı Solucan Gübresi Tescil